Regulamin

Regulamin

POSTANOWIENIA OGÓLNE

Sklep Internetowy Pościel Marzeń BRYŚ   NIP 5311695544  REGON 365928179

Zamówienia są przyjmowane  przez stronę www.PoscielMarzen.com 

Dokonując zakup w sklepie internetowym www.PoscielMarzen.com  oznacza akceptację niniejszych ogólnych warunków sprzedaży. Rejestracja oznacza podanie swoich danych teleadresowych niezbędnych do realizacji zamówienia oraz stworzenie loginu i hasła w celu logowania się na stronie. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.

Wszystkie dane przesłane przez Klienta do naszej firmy są chronione zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust. .z 1997 nr 133 poz. 883.

Dane te będą wykorzystywane przez naszą firmę jedynie w celu realizacji zamówienia czyli do dostarczenia Klientowi przesyłki i dokonania rozliczeń i nie będą udostępnianie osobom trzecim.

W sprawach nie objętych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

OFERTA

1. Artykuły oferowane przez Internetowy Sklep  są nowe. W przypadku otrzymania towaru z wadą fabryczną np. Dziurą w materiale  Klientowi przysługuje roszczenie reklamacyjne, zgodnie z przepisami obowiązującego prawa i warunkami reklamacji.

2. Wszystkie ceny towarów podajemy w PLN Brutto 

3. Internetowy Sklep www.PoscielMarzen.com zastrzega sobie prawo do zwrotów towarów jeżeli termin 14 dni od daty odbioru towaru minął lub jeżeli np pościel była wyprana lub używana . Zwrócony towar musi nadawać sie do dalszej sprzedaży  . Prosimy o przemyślane zakupy .

4. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.

5. Kolorystyka Pościeli może się róźnić od podglądu ze strony  ponieważ : Podgląd zdjęcie jest na monitorze a pościel w rzeczywistości na materiale przez co odcienie się róźnią  . Pościele 3D Mają powielające wzory , Wzór na poduszkach nie zawsze jest  tak jak na zdjęciu . .

 6. Wysyłka GRATIS Minimalne zamówienie 250 zł 

7. Pościel Dwu stronna zaczyna sie od 75 zł w tańszych kompletach prosimy nie sugerować sie zdjęciem poniważ jest jedno strona !!!

8. Nie odpowiadamy za opóźnienia w wysyłkach przez które jest winny przewoźnik .

9. Zdjęcia podglądowe mogą różnić sie od towaru w rzeczywistości , zwłaszcza kolorystyką .

 

ZASADY SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ

1. Internetowy Sklep Pościel Marzeń BRYŚ prowadzi działalność handlową poprzez serwis www.PoscielMarzen.com

2. Podstawą do realizacji złożonego przez Klienta zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza znajdującego się w końcowym etapie składania zamówienia. Wymagane jest prawidłowe wypełnienie wszystkich pól formularza. Internetowy Sklep www.PoscielMarzen.com  weryfikuje zamówienia telefonicznie lub mailowo. W przypadku braku wpłaty   w ciągu 3 dni roboczych, zamówienie zostanie anulowane.

3. Zamówienia mogą być składane poprzez stronę www.PoscielMarzen.com  

4. W przypadku podejrzeń o podanie nieprawdziwych danych, Internetowy Sklep zastrzega sobie prawo do usunięcia zamówienia.

5. Zamówienia są realizowane według kolejności ich otrzymania, aż do wyczerpania zapasów.

6. www.PoscielMarzen.com  nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowane zamówienia z przyczyn technicznych (wadliwego działania systemów, sieci, itp.) jednak po zidentyfikowaniu błędu dołoży wszelkich starań, aby go naprawić.

7. Warunkiem zrealizowania zamówienia jest występowanie towaru w magazynie i/lub u dostawców sklepu.

8. Klient Internetowego Sklepu www.PoscielMarzen.com  jest informowany o stanie realizacji jego zamówienia. W razie braku danego produktu zostanie on uprzedzony o możliwości zmiany zamówienia, wydłużenia czasu dostawy lub anulowaniu zamówienia.

9. Internetowy Sklep www.PoscielMarzen.com  przyjmuje zamówienia Codziennie 24h w ciągu całego roku. Zamówienia złożone  będą rozpatrywane w dni robocze. 

10. W wypadku braku zamówionego towaru w magazynach, klient będzie o tym niezwłocznie informowany. Może zdarzyć się, że niektóre artykuły prezentowane na stronie mogą być już wyprzedane za co serdecznie przepraszamy.

11. Po złożeniu zamówienia, do kupującego zostanie przesłane potwierdzenie o tym, że zamówienie do nas dotarło.

12. Do każdego zamówienia wystawiana jest Paragon Fiskalny lub Faktura 

 

FORMY PŁATNOŚCI

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą na terytorium Polski:

1. Płatność gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki- „ za pobraniem”.

2. Przedpłata przelewem bankowym na konto sklepu. Niezbędne dane do przelewu zawarte będą w automatycznym e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

O tym że realizacja zamówienia jest możliwa (dany towar jest dostępny), Klient zostanie poinformowany w oddzielnym e-mailu. Od tego momentu czas realizacji wynosi zwykle 1 dzień roboczy.

W przypadku wybrania przez Klienta płatności przelewem, czas realizacji liczony jest od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym.

Zamówienia złożone w godzinach popołudniowych oraz w weekendy realizujemy w pierwszy kolejny dzień roboczy. Kupujący jest zawsze informowany o nadaniu przesyłki poprzez e-mail.

W tytule przelewu należy podać numer zamówienia oraz imię i nazwisko kupującego. Jeśli są Państwo zarejestrowani, prosimy podać również poprawną nazwę użytkownika – nick. Brak tych informacji może wydłużyć okres zakończenia transakcji.

 

WYSYŁKA I CZAS REALIZACJI

1. Przesyłki dostarczane są na adres umieszczony w formularzu zamówienia firmą kurierską . Czas dostawy zależy od rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Czas dostawy może wydłużyć się, gdy kurier nie zastanie nikogo pod podanym adresem, lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej. Internetowy Sklep nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane niewywiązaniem się przez firmy kurierskie.

2. Koszt każdej paczki do 30 kg firmą kurierską  to 20 zł brutto razem z pobraniem w razie innej lokalizacji poza RP prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

3. Każde zamówienie staramy się zrealizować jak najszybciej. towar wysyłamy w 24 godziny (nie licząc dni wolnych od pracy i świąt)

4. Pamiętaj, by przy odbiorze przesyłki dokładnie sprawdzić stan opakowania. Gdyby okazało się uszkodzone, koniecznie poproś kuriera o wypełnienie protokołu szkody.

5. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze:

a- wad fabrycznych, ( Brak zamków błyskawicznych , rozdarcia , dziury  itp )

6. W takim przypadku Klient proszony jest o skontaktowanie się z biurem obsługi klienta przez e-mail PoscielMarzenBRYS@wp.pl   Reklamacje na towary odsyłane bez wcześniejszego uzgodnienia nie będą rozpatrywane.

7. W przypadku odsyłania reklamowanego towaru należy dołączyć fakturę zakupową lub Paragon  Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

8. Towar koniecznie powinien być odsyłany w oryginalnym opakowaniu, inaczej reklamacje nie będą rozpatrywane.

9. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w Sklepie towary do wyboru.

Sklep  ponosi koszty związanych z odesłaniem towaru .

10. Przy odbiorze przesyłki od kuriera należy zwrócić uwagę czy paczka jest oryginalnie zapakowana. Jeśli Klient znajdzie ślady uszkodzeń opakowania lub próby jego otwarcia, należy otworzyć paczkę w obecności kuriera i sporządzić protokół, co skutecznie pomoże dochodzić odszkodowań od firmy kurierskiej w wypadku powstałych uszkodzeń lub braków w towarze.

 

 11.Klientowi przysługuje prawo do zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od dnia zakupu.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. www.PoscielMarzen.com  zastrzega sobie prawo 

2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.

3. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

4. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

Nie zastosowanie się do w/w zasad będzie skutkowało zerwaniem współpracy oraz utratą możliwości wykorzystania zdjęć i opisów produktów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl